MEDYUM NASIL ÇALIŞIR

Ek Bilgiler

Medyum Nasıl Çalışır? Diyecek olursanız her kişiye farklı maneviyat teknikleri kullanarak yani kişiye özel çalışmalıdır. İnsan yaşamında ve dünyada duyu organları ile algılanabilen gerçekliğin yanı sıra, yalnızca özel kimseler tarafından farkında olunabilen başka bir gerçek algısı daha vardır. Medyum herkesin algılayamadığı bu gerçekliği farkında olan, görünmeyen bu gerçeklik ile iletişim kurma yeteneğine sahip olan kimselerdir. Ebrar Hoca olarak bizzat sahibi olduğum bu yeteneğin, insan yaşamında değer kazanması için uzun yıllardır insanların lehinde çalışmalarda bulunmaktayım. Kişiye özel olarak çalışmalar yaparak binlerce kişinin sorunlarına çözümler ürettim. Ebrar Hoca iletişim bilgilerinden sizler de sorunlarınızı benimle paylaşabilirsiniz


Medyum Etkileri


Her insan yaşamında mutlu olmayı ister. Ancak bazen işler istenildiği gibi gitmeyebilir. Çok çalıştığı halde az para kazanan, geçimini güçlükle sağlayan veya yeterli donanımı olduğu halde bir türlü kendisi için uygun bir iş bulamayan, birisini çok sevdiği halde aşkına karşılık alamayan, bir türlü musibetlerin, aksiliklerin yakasını bırakmadığı kimselere sıklıkla rastlıyorum. Her zaman birçok kimse bana bu olumsuzlukların giderilmesi talebi ile başvuruyor. Bu kimselere de ifade ettiğim gibi, tüm bu yaşanan olumsuzluklar, yalnızca bir rastlantı değildir. Bu yaşananların sebebi, insanın çevresindeki negatif enerjilerdir. Bu negatif enerji bazen yapılan büyüler ile insanlara musallat edilir, bazen kişinin kendi negatif bakış açısından kaynaklanır. Bazen halk arasında kısmetsizlik ve yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan durumların sebebi, insanın çevresinde bulunan ve onun hayatını içten içe kemiren olumsuz enerjilerdir. Bu negatifliği tespit etmek ve gidermek ancak işinin ehli bir medyum tarafından yapılabilir. Mucizevi bir şekilde gizli ilimler üstadınız Ebrar Hoca ile manevi kapıları aralayarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Medyum etkileri bakımından son derece bilgili ve donanımlıyım.


Olumsuzluklar Nasıl Düzeltilir?


Uzun yıllara dayanan deneyimlerimden yola çıkarak söyleyebilirim ki, insanların dileklerini gerçekleştirmenin, yaşadıkları istenmeyen durumları tersine çevirmenin birçok yolu bulunmaktadır. Bu konu hakkında yapılan çalışmaların en yaygın olanı vefk-i şerif adı verilen tılsımların hazırlanmasıdır. Bu tılsımlar güçlü olumlu enerjilere sahip maddeler olan safran veya gül suyu gibi maddeler kullanılarak yazılır ve dilek her ne ise buna niyet edilerek, sahibine teslim edilir. Tabi en başta yapılması gereken vefk tılsımının kişiye özel olarak safran ve gülsuyu ile yazılması ve saat-zamanına dikkat edilerek yapılmasıdır. Kişi bu tılsımı üzerinde taşırsa veya yapılan uygulamaya göre su içerisinde bozup içerse, kısa zaman içerisinde işlerinin yoluna girdiğini görmektedir. Olumsuzlukları düzeltmenin tek yolu elbette bu tılsımlar değildir. Dualar okunarak birtakım ritüeller gerçekleştirilebilir veya kişinin sıkıntılarından kurtulması için günlük yaşamda tekrarlaması gereken eylemler olabilir. Bir medyum olarak çok çeşitli olan bu yöntemleri kullanarak çalışmaktayım ve bu sayede insanların sıkıntılarının giderildiğine yıllardır tanıklık ediyorum.